Wyspy Zielonego Przylądka - YachtFun - Catamaran Cruises and Holidays

Sal – Boa Vista – Maio – Boa Vista – Sal

Wyspy Zielonego Przylądka i zabytki.

Odkrycie wszystkich krajobrazów Sal, Boa Vista i Maio z pięknym wybrzeżem. Podróż nie wymaga żadnego doświadczenia żeglarskiego. Wykwalifikowany kapitan chce zapewnić podstawowe bezpieczeństwo i szkolenie żeglarskie. Warsztaty żeglarskie na życzenie.
Dla entuzjastów wędkarstwa – możliwość połowów głębinowych. Posiłki mogą być przygotowywane przez naszą hostessę (dodatkową) lub samodzielnie. Trip poświęcony jest relaksowi bez długich przejść. Mnóstwo dni zatrzymuje się na spokojnych brzegach i pięknych plażach

Sao Vincete – Santa Luiza – Sao Nicolau – Sao Vincente

Bajeczne złote plaże, lasy palmowe, klify, naturalnie wyżłobione baseny wodne, skały wulkaniczne. Piękne odosobnione miejscowości połączone z odrobiną dzikości i orientu. Wspaniała trasa dla osób szukających wyzwań, pięknych miejsc znakomicie nadających się do niepowtarzalnych fotograffi

Sal – Boa Vista – Fogo – Brava – San Tiago (one way)

Rejs w jedną stronę umożliwiający zwiedzenie jak największej ilości pięknych miejsc w jak najkrótszym czasie. Rejs przepelniony ilością niesamowitych wrażeń, miejsc, pokazujacy różnorodność wysp Zielonego przylądka oraz ich piękno.

Sal – Boa Vista – Sao Nicolao – Santa Luzia – Sao Vincente

Rejs w jedną stronę.

Sal – Boa Vista – Maio – San Tiago – Fogo – Brava – Sao Nicolao – Santa Luzia – Sao Vincente

O Wyspach Zielonego Przylądka ( Cape Verde )

Jaki klimat i temperatury panują na wyspach?

Klimat oceaniczny, temeratury utrzymując się na wysokości 23 – 27 stopni sprawiając że jest to jedeno z najprzyjemniejszych miejsc do relaksu i wypoczynku. Nie zbyt gorące lato i bardzo ciepła zima.

Czy niezbędne jest doświadczenie żeglarskie, aby móc popłynąć w rejs?

Żadne doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane. Na początku rejsu Skipper przeszkoli i opowie o jachcie tak, aby pływanie nie było stresujące 🙂

Co warto zabrać na rejs?

Należy więc pamiętać o zabraniu ze sobą kremu z filtrem UV, nakryciu głowy, okularach przeciwsłonecznych. Na jachcie najlepiej jest używać miękkiego obuwia na białej podeszwie, aby nie porysować pokładu. Każdy kto choruje na przewlekłe choroby musi pamiętać o zabraniu ze sobą niezbędnych lekarstw.

Czy na jachcie można podłączyć telefon do ładowania?

tak, większość jachtów posiada wejścia 12 V umożliwiające podłączenie łądowarki, lub bezpośrednie porty USB.

Ponadto, nasze jachty posiadają własne generatory oraz mają możliwość podłączenia prądu w portach oraz wykorzystywania 230 V.

Kuchnia i jedzenie

Dominują tu owoce morza, ryby, owoce egzotyczne, które smakuja nieporównywalnie lepiej niż te dostępne w supermarketach.

PO CAPE VERDE PŁYWAMY KATAMARANEM

LAGOON 450S